Auto Group Luzar

Historia dosłownie kołem się toczy. Auto Group Luzar to historia rodziny i emocji, które zaangażowała w motoryzację. Luzar, to nazwisko od 20 lat związane z Wieliczką. Od zawsze motoryzacja była częścią życia rodziny Luzar.

Autoryzowany Salon i Serwis marki Skoda był początkiem opowieści, której kolejne rozdziały piszemy na bieżąco. Do czeskiej marki dołączył Volkswagen Samochody Osobowe i Volkswagen Samochody Dostawcze, pasję do podróży, samochodów i niezależności mamy w genach.

To właśnie legendarną już VW T4 Syncro cała rodzina Luzar przemierzyła wzdłuż i wszerz Europę. Dlatego kiedy pojawiła się koncepcja California Center, który idealnie wypisywał się w naszą podróżniczą żyłkę wiedzieliśmy, że jest to projekt stworzony dla nas. Jesteśmy jednym z trzech w Polsce California Center, w których miłośnicy kamperów i niezależnych podróży mogą znaleźć swój wymarzony samochód, porozmawiać o nich z innymi pasjonatami i przekonać się, że podróż „po swojemu” dla każdego będzie oznaczać coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, a my chcemy to pielęgnować i wspierać.

Auto Group Luzar, to nie tylko zgrane Działy Handlowe, najlepszy w Małopolsce Serwis, świetnie działający Dział Likwidacji Szkód, rozwijający się Dział Samochodów Używanych. To ludzie, emocje i pasja, która napędza nas do działania.

Zapraszamy na ulicę Krakowską 33 w Wieliczce. Więcej na www.autoluzar.pl

Prezentacja

WARSZTATY 50°N: Podróżuj w swoim własnym stylu. Kampery w praktyce

18.03.2023 13:00

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty podróżnicze w ramach Festiwalu 50°N: Podróżuj w swoim własnym stylu. Kampery w praktyce. Warsztaty poprowadzą prawdziwi praktycy w tematyce podróży „domami na kółkach”, jednak przemieszczający się zgoła innymi pojazdami

Szczegóły »