Już jest! Program 2. Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50°N w Bochni

22-24 kwietnia 2022 – widzimy się tutaj -> 50°N | 20°E!

Kochani,
tegoroczna, druga edycja 50°N Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego będzie także pierwszą! A to dlatego, że rok temu spotkaliśmy się tylko wirtualnie, a w tym roku w dniach 22-24 kwietnia w końcu będziemy mogli się z Wami spotkać! Oczywiście spotykamy się w Bochni, najstarszym mieście Małopolski, a te trzy weekendowe dni spędzimy w gościnnych progach Kina Regis.

Czas już zatem najwyższy aby opublikować program tegorocznego Festiwalu. A więc przed Wami wszyscy nasi Goście i to o czym opowiedzą w Bochni:

Z naszej strony gwarantujemy Wam, że będziecie mieć możliwość interakcji z naszymi gośćmi, porozmawiania, poradzenia się w podróżniczych tematach. Już dziś, cieszymy się, że tuż przed weekendem majowym będziemy mogli spędzić razem te trzy kwietniowe dni.

Druga edycja Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50°N została objęta patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Małopolskiego – Pana Witolda Kozłowskiego oraz Burmistrza Miasta Bochnia – Pana Stefana Kolawińskiego.

Partnerem Głównym Festiwalu 50°N jest Województwo Małopolskie. Partnerem Strategicznym Festiwalu jest LOTTO, Partnerem Złotym ERGO Ubezpieczenia Podróży, zaś Partnerem Organizacyjnym – Bochnia. Partnerami wydarzenia są Power Canvas oraz Miejski Dom Kultury w Bochni. Organizatorem Festiwal jest Stowarzyszenie PRO-TUR, zaś jego współorganizatorem – Kino Regis.

Więcej informacji na fanpage’u imprezy w portalu Facebook – zapraszamy! Mamy dla Was naprawdę dużo smakołyków, także takich jak na poniższym zdjęciu 😉

Powiązane artykuły