Anna Jarzębska i Krzysztof Florys

Anna Jarzębska – Fundatorka i Prezeska Fundacji Mapa Pasji, która z pasją rozwija Questy – Wyprawy Odkrywców w całej Polsce – prowadzi warsztaty, projektuje grafiki, rozwija aplikację mobilną i portal questy.org.pl. Zajmuje się także budowaniem partnerstwa, tworzeniem sieci współpracy i aktywizacją lokalnych społeczności. Trenerka i moderatorka z wieloletnim doświadczeniem. Współautorka i współrealizatorka m.in. projektów questowych, senioralnych, dotyczących dziedzictwa kulturowego, w tym projektów międzynarodowych. Prywatnie uwielbia podróże (odwiedziła ponad 60 krajów świata), góry, fotografię i literaturę faktu.

Krzysztof Florys – Fundator i Wiceprezes Fundacji Mapa Pasji, certyfikowany trener questingu i koordynator projektów z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert w zakresie turystyki zrównoważonej. Realizował liczne projekty questowe (stworzył i konsultował łącznie ponad 350 questów w całej Polsce). Specjalizuje się w kreowaniu produktu ekoturystycznego, zakładającego harmonijne współgranie elementów kulturowych, przyrodniczych oraz społecznych, w szczególności questów. Współautor licznych strategii rozwoju turystyki i opracowań turystycznych. Przewodnik beskidzki i świętokrzyski. Jego prywatną pasją są podróże i krajoznawstwo.

 

Prezentacja

Questy – Wyprawy Odkrywców: z pasją po lokalne skarby

23.04.2022 17:15

Questy – Wyprawy Odkrywców to gry terenowe polegające na poszukiwaniu skarbów. Nie wymagają one obsługi, ani oznakowania w terenie, dlatego, w odróżnieniu od podchodów lub gier miejskich, można w nie grać niemal w każdej chwili.

Szczegóły »