Zofia Samsel & Jakub Tolak

Zofia Samsel i Jakub Tolak, czyli popularne Lisy w Edenie to para, która od 2019 roku podró-żyje, przemierzając Europę własnoręcznie zbudowanym, granatowym vanem, który stanowił inspirację dla niejednego kamperowego projektu.

Dotychczas odwiedzili parędziesiąt krajów i przejechali grubo ponad 200 tysięcy kilometrów. Blaski i cienie życia w drodze na bieżąco pokazują na swoich kanałach YouTube (www.youtube.com/c/foxesineden) i Instagram (www.instagram.com/foxesineden). Od prawie dwóch lat towarzyszy im córeczka Tosia. Nie brakuje więc opowieści o tym jak dziecko zmieniło ich kamper i podróżniczą codzienność.

Regularnie, podczas pobytu w Polsce, organizują spotkania autorskie, które przyciągają tłumy słuchaczy chcących bliżej poznać coraz powszechniejsze zjawisko o nazwie „Vanlife`.

Prezentacja

Vanlife na pełen etat

16.03.2024 17:30

Będzie to podróżnicza opowieść Foxes in Eden: skąd pomysł na życie w drodze i jak vanlife wygląda w praktyce? Zofia Samsel i Jakub Tolak, czyli popularne Lisy w Edenie to para…

Szczegóły »

WARSZTATY 50°N: Foxes in Eden – o podróżowaniu i życiu w kamperze

16.03.2024 14:00

Foxes in eden – o podróżowaniu i życiu w kamperze. Zofia Samsel i Jakub Tolak w 2019 roku postanowili diametralnie odmienić swoje życie. Własnoręcznie zabudowali granatowego vana i wyruszyli nim w podróż.

Szczegóły »