WARSZTATY 50°N: Ty też możesz zostać ekoturystą – jak podróżować po Małopolsce w rytmie slow?

  • 13:00
  • 19.03.2023

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty podróżnicze w ramach Festiwalu 50°N: w niedzielę od godziny 13:00 w wielickiej Mediatece będziecie mieli okazję spotkań się Państwo ze specjalistką od ekoturystyki, która udowodni Wam, że Małopolsko jest EKO 🙂 Prowadzącą warsztaty „Ty też możesz zostać ekoturystą – jak podróżować po Małopolsce w rytmie slow?” będzie bowiem Marta Dymek – przewodniczka po Krakowie, pilotka wycieczek i a z wykształcenie – specjalistka od turystyki przyjazdowej.

Podczas spotkania dowiecie m.in czym jest zrównoważona turystyka i ekoturystyka oraz jak podróżować świadomie i być ekoturystą. Marta opowie także o sposobach na podróżowanie w rytmie slow i eko po Małopolsce, prezentując przykłady ekowędrówek i dobre praktyki wykorzystywane w lokalnych społecznościach. Nie zabraknie także podpowiedzi na podróże w rytmie slow z dziećmi.

Na koniec przeprowadzimy krótki quiz wiedzy o ekoturystyce, a jego zwycięzca otrzyma voucher na jedną z naszych ekowędrówek.

Serdecznie zapraszamy – Ty też możesz zostać ekoturystą 🙂 Zerknijcie na zdjęcia, chyba nikogo już nie musimy specjalnie zachęcać… Na tych warsztatach trzeba być !!!