Historia dosłownie kołem się toczy

3. edycji Małopolskiego Festiwalu Podróżniczego 50°N nie udałoby się zorganizować bez zaangażowania partnerów. W tamtym roku Partnerem wydarzenia była firma Auto Group Luzar z Wieliczki, która także podczas tej edycji imprezy – będzie nas wspierać! Mało tego, Auto Group Luzar, która swoją siedzibę ma właśnie w Wieliczce zwiększyła swoje zaangażowanie i została Partnerem Złotym festiwalu.

Podczas tegorocznej edycji imprezy w siedzibie firmy – przy ul. Krakowskiej 33 w Wieliczce (salon VW, Skoda i już wkrótce także Mazda) odbędą się dwa warsztaty poświęcone podróżom kamperem. W sobotę 18 marca 2023 r. od godziny 13 do 15 o swoich przygodach związanych z wyjazdami kamperowymi opowiadać będą: Agnieszka i Bartek Wrzoskowie (Calluna Trip)Warsztaty podróżowania „Ogórkiem” po świecie i Manuela i Paweł WarzybokowieRodzina na swoim w Californii – praktyczne porady jak żyć i nie zwariować na 4m2. Wiemy, że to będą wyjątkowe spotkanie. Warsztaty są bezpłatne.

Auto Group Luzar to historia rodziny i emocji, które zaangażowała w motoryzację. Luzar, to nazwisko od 20 lat związane z Wieliczką. Od zawsze motoryzacja była częścią życia rodziny Luzar.

Autoryzowany Salon i Serwis marki Skoda był początkiem opowieści, której kolejne rozdziały piszemy na bieżąco. Do czeskiej marki dołączył Volkswagen Samochody Osobowe i Volkswagen Samochody Dostawcze, pasję do podróży, samochodów i niezależności mamy w genach.

To właśnie legendarną już  VW T4 Syncro cała rodzina Luzar przemierzyła wzdłuż i wszerz Europę. Dlatego kiedy pojawiła się koncepcja California Center, który idealnie wypisywał się w podróżniczą żyłkę właściciele firmy wiedzieli, że jest to projekt stworzony dla nich.

Auto Group Luzar jest jednym z trzech w Polsce California Center, w których miłośnicy kamperów i niezależnych podróży mogą znaleźć swój wymarzony samochód, porozmawiać o nich z innymi pasjonatami i przekonać się, że podróż „po swojemu” dla każdego będzie oznaczać coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, a my chcemy to pielęgnować i wspierać.

Auto Group Luzar, to nie tylko zgrane Działy Handlowe, najlepszy w Małopolsce Serwis, świetnie działający Dział Likwidacji Szkód, rozwijający się Dział Samochodów Używanych. To ludzie, emocje i pasja, która napędza nas do działania.


Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *