WARSZTATY 50°N: Podróżuj w swoim własnym stylu – kampery w praktyce

Rok temu zorganizowaliśmy je po raz pierwszy. I ten format tak się spodobał, że postanowiliśmy je powtórzyć! Wspólnie z naszym Partnerem Złotym – Volkswagen Auto Group Luzar Wieliczka – zapraszamy na wyjątkowe warsztaty kamperowe właśnie do siedziby Grupy Luzar i #CaliforniaCenter w Wieliczce. Zapraszamy na sobotę 16 marca 2024 roku! Wstęp WOLNY!

Godz. 13:00 – Anna i Krzysztof Zajączkowscy45-letnim camperem przez Polskę

Nasi Goście podróżują głównie po Polsce, ze szczególnym zamiłowaniem do „Ściany Wschodniej”. Rzadko planują szczegółowo swoje wyprawy, najczęściej wyznaczając sobie tylko kierunek jazdy, a resztę przynosi już droga. Na ogół nie zatrzymują się w jednej lokalizacji dłużej niż jeden dzień – przecież czekają już kolejne miejsca do odkrycia…

Roztocze – Kamperowe wędrówki 2017

Godz. 14:00 – Zofia Samsel & Jakub Tolak – Foxes in eden – o podróżowaniu i życiu w kamperze

Zofia Samsel i Jakub Tolak w 2019 roku postanowili diametralnie odmienić swoje życie. Własnoręcznie zabudowali granatowego vana i wyruszyli nim w podróż. Tak rozpoczęła się trwająca do dzisiaj przygoda, podczas której realizują swoje zamierzenia pod hasłem „podró-żyję”.

Para w tym czasie odwiedziła kilkadziesiąt krajów i przejechała ponad 200 tysięcy kilometrów. Co więcej – od prawie dwóch lat towarzyszy im córeczka Tosia. Teraz przyjadą do Wieliczki, aby podczas warsztatów opowiedzieć między innymi o tym, jak powstał ich „dom na kółkach”, przedstawić blaski i cienie życia w drodze oraz odpowiedzieć na pytanie „czy vanlife z małym dzieckiem jest w ogóle możliwy?”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *